kontenery z Chin

Doświadczenie w transporcie z Chin

transport kontenerów z Chin

Od 2004 roku zrealizowaliśmy kilkaset transportów kontenerowych z Chin do Polski. Głównie standardowe kontenery 20", 40", ale także większe 40"HQ, 45"HQ. Współpracujemy z kilkunastoma armatorami, między innymi:

Wspólnie z tymi armatorami zorganizowaliśmy wiele transportów do Hamburga, Gdyni i Gdańska. Oferujemy także transporty z Chin do innych portów na całym świecie.

zorganizowaliśmy transport kilkuset kontenerów z Chin

Dotychczas zajmowaliśmy się wieloma różnymi transportami, przygotowaliśmy też dokumentację importową konieczną do prawidłowego oclenia importowanego towaru. Nasze doświadczenie obejmuje transporty spożywcze (jelita, suplementy diety), transport kontenerowy maszyn i urządzeń, maszyny introligatorskie, kabiny lakiernicze, półprodukty, materiały, granulaty i chemię, sprzęt sporotwy i rehabilitacyjny, kamienie i materiały budowlane, tekstylia, elektronikę użytkową i sprzęt AGD, części samochodowe i motocyklowe, plastikowe pojemniki i doniczki, zabawki, place zabaw i zabawki dmuchane, armaturę sanitarną, filtry, materiały izolacyjne, oświetlenie, bramy elektryczne itd.

zrealizowaliśmy transport kontenerowy z Chin wielu różnych towarów

Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy przez lata wiemy jak właściwie zorganizować transport z Chin, gdzie jest najbliższy port dla danego dostawcy, czy mamy możliwość wysłania bezpośredniego statku z Chin, czy może konieczne są przeładunki. Wiemy przede wszystkim, że liczy się czas dostawy i racjonalna stawka za transport kontenera z Chin.

kontenery z Chin
Image 1 Image 2
 

Kontenery z Chin:

biuro@konteneryzchin.pl