kontenery z Chin

O nas

Spedycja w Chinach

Firma JCC International Trade ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z Chinami. Od 2004 roku zajmujemy się pomocą w imporcie i transporcie z Chin.

transport z Chin, bezpieczeństwo i terminowość

Jednym z naszych największych atutów jest znajomość chińskiego rynku, chińskiej mentalności, co znacząco wpływa na jakość naszej współpracy z Krajem Środka. Od początku współpracujemy z trzema sprawdzonymi agentami, którzy zajmują się transportem morskim z Chin, kontenerowym i drobnicowym, a także transportem lotniczym z Chin. Przez lata wypracowaliśmy doskonały system współpracy, który cechuje odpowiedzialność za transport, dobra komunikacja i terminowość dostaw towaru z Chin.

zajmujemy się kontenerami, drobnicą i transportem lotniczym z Chin

W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm potrafimy bardzo szybko wycenić transport z Chin, zwykle wystarczy nam kilka godzin, maksymalnie jeden dzień. Jeśli klient potwierdzi stawki i zleci nam transport nigdy nie ma sytuacji, w której towar czeka na transport. Wiemy, że wiele firm po prostu zwleka z odbiorem towaru lub konsoliduje go w możliwie najtańszy sposób, co trwa czasami nawet 14 dni! Zlecając nam transport z Chin w praktyce odbieramy towar w ciągu 3-5 dni, a wypływa on z chińskiego portu w ciągu 7-10 dni. Oferujemy rozsądne stawki za transport kontenerów 20", 40", 40"HQ, 45"HQ i optymalny czas dostaw, do Hamburga zwykle 28-32 dni, a do Gdyni 35-40 dni.

kontener z Chin w Europie w ciągu 30 dni!

Jesteśmy elastyczną firmą, która potrafi dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów. Możemy łączyć towaru od kilku dostawców w jeden kontener, możemy zorganizować transport drogowy wewnątrz Chin, zajmujemy się zarówno transportem towaru na warunkach FOB jak również EXW (różnica między FOB a EXW). Potrafimy także doradzić w wyborze transportu, skalkulować ostateczną cenę towaru - uwzględniającą wszelkie opłaty, formalności, transport i cło. Wyróżnia nas rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność za każdy transport z Chin.

firma eksport do Chin
Image 1 Image 2
 

Kontenery z Chin:

biuro@konteneryzchin.pl